"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hakkımda

Merhaba,

Bu sayfayı kullanarak benim kim olduğum, ne iş yaptığım ve nelerden hoşlandığım ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’un Küçükçekmece ilçesindeki bir hastanede doğmuşum. Aslen Çankırı Ilgazlıyım ve memleketimi sevdiğim için her yaz 10-15 günlüğüne memleketime gider gelirim. Doğduğumdan beri ailemle birlikte İstanbul’un Avcılar ilçesinde ikamet ediyorum. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıyım ve her maçına gidemesem bile takımımı yakından takip ederim.

Eğitim Sürecim

İstanbul’un Avcılar ilçesinde ikamet ettiğimiz için ilkokul ve ortaokulu burada bulunan bir okuduktan sonra liseyi Beylikdüzü ilçesinde bulunan Gürpınar İMKB Anadolu Teknik Lisesi’nde okudum ve burada Bilişim Teknolojileri alanında Veritabanı Programcılığı eğitimi aldım.

Lisenin ardından, İstanbul Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim ve şimdi Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü okuyorum.

İş Deneyimlerim

İş deneyimim, lise döneminde yaptığım yaz stajları ile başladı. Ata Bilgisayar şirketinde donanım stajyerliği ve Markafoni şirketinde yazılım stajyerliği yaptım.

Tam zamanlı iş deneyimlerim ise 2014 yılının Haziran ayında başladım. 18 yaşıma girdiğimde Renkli Defter şirketinde Sosyal Medya Takip Uzmanı olarak işe başladım ve halen burada çalışmaya devam ediyorum.

Sosyal Medya Hesaplarım

Facebook: facebook.com/yemrekmekci
Twitter: twitter.com/yemrekmekci
Instagram: instagram.com/yunusekmekci
LinkedIn: linkedin.com/in/yunusekmekci