"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yeniden merhaba!

Kişisel blog’umun ilk yazısına hoş geldiniz. Uzun bir aranın ardından kişisel blog’umu yeniden aktif hale getirmeye ve yazılarıma devam etmeye karar verdim.

2013 yılında yemrekmekci.com alan adıyla başladığım kişisel blog serüvenime 2015 yılında yeterli vakti bulamadığım için ara vermiştim ama uzun bir aranın ardından bu serüvene yeniden başlamaya karar verdim. Daha önce de birkaç kere kişisel blog’umu yeniden aktif hale getirmeye ve yazılar yazmaya çalıştım ama bir türlü istediğim istikrarı yakalayamadığım için bu denemelerim başarısız olmuştu ama artık daha kararlı ve azimli bir şekilde yeni kişisel blog’umdaki ilk yazımı sizlerle paylaşıyorum.

Son zamanlarda videoya olan ilginin arttığı için blog yazılarına olan ilginin düştüğünü biliyorum ama blog yazmayı sevdiğim için sizlere düşüncelerimi bu şekilde aktarmaya devam etmeye karar verdim. Kişisel blog’umda geçmişte de olduğu gibi sizlere gündem, spor, teknoloji alanlarındaki duygu ve düşüncelerimi her ay en az bir yazı yazarak aktarmak istiyorum. Umarım şu anki azmim ve kararlılığım hiçbir zaman kaybolmaz ve uzun yıllar boyunca duygu ve düşüncelerimi bu kişisel blog üzerinden sizlere aktarmaya devam edebilirim.

Yeni yazılarımda görüşme dileğiyle, hoşça kalın.

Tek Yorum

  1. Emre HIZAL
    Emre HIZAL 19 Ağustos 2019

    Yunus Emre, tekrardan yazılarını okumak mutluluk verici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir